سایت بانک آموزش ویژه تبلیغات و آگهی های آموزشی است که به طور رایگان اقدام به درج آگهی آموزشی نموده است

خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

درباره ما

تجربه ثابت کرده است از آنجا که تبلیغ به روش های سنتی مانند تبلیغ در مجلات تخصصی دارای هزینه های بالایی است، لذا یکی از موثرترین و پربازدید ترین ابزار تبلیغاتی، استفاده از سایت های درج آگهی رایگان است. در همین راستا سایت “بانک آموزش” به عنوان نخستین مرجع تبلیغات برای صاحبان مشاغل و یا افراد مستقلی که قصد تبلیغ خدمات و مهارت خود را دارند، طراحی شده است.

بانک آموزش یک وبسایت تخصصی و یک بستر مناسب برای دیده شدن در فضای مجازی می باشد. این وبسایت در واقع برقراری ارتباط بدون واسطه میان متقاضیان آموزش و عرضه کنندگان خدمات است. در حال حاضر، آموزش و خدمات تخصصی در محدوده کرج را به شما معرفی می کنیم.

در بانک آموزش بیش از  ۲۰  دسته بندی تخصصی وجود دارد یعنی تقریبا همه تخصص هایی که نیاز به آموزش دارند را پوشش می دهد. برای هر تخصص یک صفحه اختصاصی ساخته می شود که اطلاعات تماس و توضیحات، تصاویر و ویدئو در آن قرار می گیرد.

مردم با استفاده از این وبسایت می توانند اطلاعات مربوط به هر تخصص و کسب و کاری را به راحتی ببینند.

حال سوال اینجاست اگر کسی وبسایت “بانک آموزش” را نشناسد و یا حتی با شما آشنا نباشد پس چطور می تواند با شما ارتباط برقرار کند؟

در پاسخ باید بگوییم بازوی قدرت وبسایت “بانک آموزش“، روی مبحث گوگل است که تمامی اعضا از هر محدوده با کلمات کلیدی مرتبط با شغلشان در صفحه اول گوگل حضور می یابند به این معنا که شما با هر کلمه کلیدی دلخواه خود، توی گوگل ایندکس خواهید شد به طوری که هرگاه مشتری نیاز خود را جستجو کند به شما می رسد و اینگونه تولید مشتری برای شما رخ می دهد.

عضویت و درج آگهی در این سایت کاملا رایگان بوده و فقط آگهی های ویژه که دارای مزیت های بیشتری نسبت به آگهی های رایگان هستند، دارای هزینه می باشند.